תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביטוחי עסקים

כל בעל עסק יודע כי ביטוח טוב ומקיף ככל שיהיה לא יפצה את המבוטח על מלוא הנזקים הכלכליים אשר יגרמו לו עקב אירוע נזק. עם זאת הביטוח הוא עדיין האמצעי הטוב ביותר להחזרת המצב לקדמותו לאחר נזק.
בעלי עסק נוטים לעיתים ליחס חשיבות רבה יותר להוצאות שיווק, כספים, שכ"ע מאשר להוצאות הביטוח זאת למרות שהשפעת כשלון בבניית הביטוח קריטית במאות מונים מאשר כישלון בתחומים אחרים, לא מעטים המקרים בהם הזנחת נושא הביטוח גרמה לחיסול העסק לאחר נזק.
בפועל רוב פוליסות ביטוח בית העסק בשוק הנם זהות וסטנדרטיות, למבוטח אין השפעה על תוכנה של הפוליסה. פוליסות אלו אשר ברובם אחידות אינם מותאמות לאופי פעילות בית העסק וכוללות בתוכן החרגות סייגים והתניות אשר מצמצמות ופוגעות מאוד בכיסוי הביטוחי.
בנוסף לכך לרוב הנפגעים שעולמם חרב עליהם לאחר נזק אין יועצים מקצועיים, שמאים, עורכי דין צמודים דבר המנוצל היטב על ידי חברות הביטוח לצורך התשת הנפגעים וניצול חולשתם.
משרדנו כוכב-שביט הנו מאחת מסוכנויות הביטוח הותיקות והמקצועיות בענף (מאז שנת 1949), יש לנו קשרי עבודה וכלי עבודה יחודיים אצל  חברות הביטוח המובילות בישראל. אנו במשרדנו מקפידים על הסדרת כיסוי ביטוחי הולם ללקוחותינו אשר נבנה רק לאחר לימוד צרכיהם הביטוחיים.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל מידע נוסף אשר יידרש לכם בנושא. 

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד